Дитяча екскурсія

Тривалість 3,5 години

Екскурсія включає в себе відвідування музею історії Острозької академії, Музею книги та книгодрукування, квест на Замковій горі (відвідування Острозького замку – за бажанням).

Розрахована на дітей від 6 до 12 років.

Програма екскурсії:

Музей історії ОА – впродовж екскурсії в розважально-ігровій формі діти дізнаються про заснування академії та її діяльність в 16-17 ст. та цікаві історії з життя сучасних студентів ОА. Також на них чекатиме командне завдання з пошуку ікон в храмі університету, далі в залі з стародруками вони відчують себе в ролі ілюстраторів 17 ст., малюючи власне зображення козака-херувима. Цікавою та містичною буде подорож академічними підземеллями в пошуках привидів. А завершиться екскурсія прогулянкою в бібліотечному парку.

Музей книги та книгодрукування – на екскурсії діти спробують писати гусячим пером та чорнилами, та побачать підручники, по яких вчилися чотириста років назад.

Квест на Замковій горі під назвою «У пошуках скарбів князів Острозьких» ґрунтується на історіях про князів та їхню діяльність в Острозі. Команда-переможець отримує в нагороду солодкий подарунок.

Вартість вхідних квитків у два музеї – 25 грн з дитини. Вартість екскурсійного обслуговування залежить від кількості дітей в групі (200-250 грн). Вартість квесту – по 15 грн за кожного учасника.
Ціни актуальні на сезон 2019 року.

Важливі деталі:

  • Екскурсію потрібно бронювати заздалегідь.
  • Одночасно одна екскурсійна група може містити не більше 20 дітей. Можливе одночасне проведення 2 екскурсійних груп.
  • Екскурсія орієнтована, в першу чергу, на дітей. Але за наявності батьків, вони, окрім огляду експозицій, по можливості, залучаються до екскурсійних акцій.
  • Всі матеріали для проведення екскурсій забезпечують організатори.

Для замовлення телефонуйте:
Олеся  – 096 141 06 91
Андрій – 068 206 20 16

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *