Екскурсії на кожен день

Тривалість екскурсії: 5 год.

Якщо ви вперше приїхали до нашого міста, радимо вам обов’язково оглянути наші музею, адже на території невеликого Острога знаходиться аж чотири музеї.

Радимо розпочати екскурсію з огляду Замкової гори, де й до цього часу збереглися споруди, що були побудовані ще князями Острозькими в XV-XVIст. В замку князів Острозьких на даний час працює краєзнавчий музей, відвідавши який ви ознайомитесь з цікавою історією Острога та його мистецькими скарбами.

Наступним пунктом екскурсії є музей книги та друкарства, експозиція якого розміщена в Луцькій надбрамній вежі XVIст. Унікальне зібрання книг не залишить вас байдужими.

Якщо ж ви цікавитесь історією монет різних часів, то неодмінно сходіть оглянути музей нумізматики. Там ви зможете побачити 11 тисяч експонатів з найдавніших часів до найсучасніших варіантів валюти.

І, звісно ж, ваша подорож до Острога буде неповною без огляду експозиції музею історії Національного університету «Острозька академія». Тут вам розкажуть про історію створення та становлення першого вищого навчального закладу Східної Європи, покажуть унікальну колекцію іконопису та стародруків, заведуть в підземелля з похованнями XVIII століття та підземну мистецьку галерею, а також ви потрапите в університетську бібліотеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *